Bizden Haberler / Bağlarbaşı Tesisi Bölge Birincisi

Bağlarbaşı Tesisi’ Bölge Birincisi… Geyve Bağlarbaşı Opet Tesisi, 2012 Yılı Bölge Birincisi olarak ödül aldı.
Opet  Parekende Satışlar Eskişehir Saha Müdürü Akay Akca, Opet – Yılmaz Tesisini ziyaret ederek, çalışanlara ödülleri olan altınları dağıttı.
Ödül töreninde; Yılmaz Traktör Yön. Kur. Başk. Akif Yılmaz, Yön. Kur. Bşk. Yard. Coşkun Yılmaz, Tesis Müdürleri Ergün Uysal ve Sinan Çayır ve tesis çalışanları hazır bulundu.
Tesis Müdürü Çayır kısa açıklamasında; ‘Opet Müşteri Hizmetleri tarafından, alış-veriş yapan müşterilere geri dönüşle görüşülmesi sonucunda ortaya çıkan sonuçların değerlendirilmesi ile başarılı olan tesisler belirleniyor. Bazı müşterilerimiz ise telefonla müşteri hizmetlerine ulaşarak memnuniyetini belirtiyor. Temizlik – düzen – hizmet – kılık kıyafet – standartlar – düzgünlük gibi kıstaslar ölçü oluyor.’ Dedi.
Saha Müdürü Akay konuşmasında; ‘Hak ettiğiniz ödülü vermek beni de memnut etti. Yılmaz Traktör çalışanları iş kollarındaki her dalda başarılarını sürdürüyor. Bizlere de ödül vermek düşüyor.’ Dedi.
Yön.Kur.Başk. Akif Yılmaz, göstedikleri titiz çalışmalar ve başarıları için çalışanlarına teşekkür etti ve bu başarının devamlı olmasını istedi.
Kaynak: Geyve Medya

1950 yılında Adapazarı'na bağlı Taşlık Köyünde dünya' ya gelen Akif Yılmaz'ın çocukluk günlerinde başlayan ticaret yaşantısı bugün artan ve büyüyen bir heyecanla devam etmektedir. >>

 

 

Akif Yılmaz'dan Aşure dağıtımı
Akif Yılmaz Tesisleri Geyve Merkez Camii önünde halka aşure ikramında bulundu. >>

  1. Yerel Kültür Derneği Akif Yılmaz Tesisleri'nde
  2. Vahe'nin Sofrası Tesislerimizdeydi.
  3. Bağlarbaşı Tesisi bölge birincisi.
  4. Sosyal Sorumluluk projelerimiz.